سمنان

ذخیره گوشت قرمز و مرغ منجمد در سمنان کافی است/ کمبودی در بازار نیست

ذخیره گوشت قرمز و مرغ منجمد در سمنان کافی است/ کمبودی در بازار نیست

به گزارش یولن از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، رئیس ستاد تنظیم بازار استان سمنان پیش از ظهر امروز در هفدهمین جلسه ستاد تنظیم بازار و نظارت بر فرآیند عرضه کالا و مایحتاج عمومی استان سمنان در سالن جلسات کوثر استانداری سمنان اظهار کرد: باید از مردم فهیم، شریف و بزرگوار، بازاریان، کسبه، اصناف و اتحادیه‌های این استان قدردانی کرد که در بحث اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها نهایت همکاری را داشتند.

وی تصریح کرد: علت همراهی مردم استان و دستیابی به موفقیت در اجرای این طرح، حمایت‌های رهبر معظم انقلاب از سیاست‌های اقتصادی دولت، صحبت‌های اقناعی و صادقانه رئیس‌جمهور و بصیرت مردم است.

رئیس ستاد تنظیم بازار استان سمنان تصریح کرد: کمیته‌های متعددی در حوزه‌های مختلف تنظیم بازار استان برای پیشبرد بهتر امور شکل گرفت و اقدامات در بحث تأمین کالا به‌خوبی به انجام رسید و کالاهای اساسی و سایر اقلام به‌وفور در سطح بازار تأمین شد.

هاشمی بیان کرد: کمترین کمبودی در حوزه کالاهای اساسی و سایر اقلام موردنیاز مردم در بازار استان وجود نداشت و با ورود تمام متولیان امر، نظارت خوبی در سطح بازار با انجام بازدیدهای متعدد شکل گرفت.

وی گفت: جلسات تنظیم بازار استان به‌صورت روزانه هر روز صبح و قرارگاه مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها هر روز عصر برگزار شده و بازدیدها از سطح بازار نیز در روز در دستور کار قرار دارد.

رئیس ستاد تنظیم بازار استان سمنان اضافه کرد: میزگردهای اقناع‌سازی در خصوص تشریح و تبیین طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در صداوسیما برگزار شد و همچنان در دستور کار است.

هاشمی افزود: تاکنون در حوزه بسیج و فضای مجازی از ظرفیت‌های موجود در استان در راستای اقناع‌سازی افکار عمومی در جهت اجرای هرچه بهتر طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها استفاده شده است که در آینده نیز انجام می‌شود.

وی افزود: ضرورت دارد تا از بزرگواری و تلاش‌های نماینده ولی‌فقیه در استان به‌واسطه همراهی در اجرای این طرح تقدیر و تشکر داشته باشیم.

رئیس ستاد تنظیم بازار استان سمنان اضافه کرد: دیدار چهره به چهره و ملاقات عمومی نیز با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در روستاها و شهرهای استان با هدف تبیین طرح و اقناع‌سازی افکار عمومی و پاسخگویی به مردم تاکنون انجام گرفته است و همچنان در دستور کار قرار دارد.

هاشمی گفت: اشرافیت بسیار خوبی از سوی دستگاه‌های نظارتی بر بازار و اجرای صحیح و مطلوب طرح و جلوگیری از گران‌فروشی، کم‌فروشی و احتکار شکل گرفت که به همین واسطه شاهد رضایت مردم از خدمات ارائه‌شده در بازار بودیم.

رئیس ستاد تنظیم بازار استان سمنان ادامه داد: در بحث گوشت قرمز و مرغ منجمد با اقدامات صورت گرفته، ذخیره خوبی در استان موجود است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۳/م/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا