البرز

سردار نقدی: دشمن دائما به دنبال نمایش تصاویری سیاه از انقلاب و اسلام است

سردار نقدی: دشمن دائما به دنبال نمایش تصاویری سیاه از انقلاب و اسلام است

به گزارش یولن از کرج، سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پنجشنبه در آئین گرامیداشت پنجمین سالگرد شهادت سردار شعبان نصیری که در سالن شهیدان نژادفلاح کرج برگزار شد، گفت: شعبان نصیری از نوجوانی پا به میدان جهاد گذاشت و در صحنه مبارزه با رژیم ستمشاهی و مقابله با گروهک‌های تروریستی و نفاق حضوری پررنگ داشت؛ وی یک رزمنده پا به رکاب امام بود.

وی افزود: زمانی که جنگ به ملت ما تحمیل شد، معرکه‌های بزرگ دفاع مقدس از حضور او خالی نبود؛ وی فرمانده رشید خط شکن گردان و محور در لشکر پرافتخار ۱۰ حضرت سیدالشهدا (ع) بود. او در میان این معرکه به جمع مجاهدان مهاجر عراقی پیوست و در سازماندهی آن‌ها در کنار شهید اسماعیل دقایقی نقش بارز و تعیین کننده ای داشت.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه شعبان نصیری در ستاد لشکر ایفای مسؤولیت می‌کرد و تا پایان جنگ این مسؤولیت را بر دوش کشید و در میدان‌های معرکه‌های مهم حاضر بود، عنوان کرد: پس از جنگ نیز میدان های جهاد را ترک نکرد، نه فقط در جهاد فرهنگی و اقتصادی و کمک به محرومان، بلکه هر جایی که نیاز بود، او غایب نبود.

سردار نقدی ادامه داد: هر جا که پنجره و دریچه ای برای جهاد و مبارزه باز می شد، وی خود را به آن میدان می‌رساند، حتی برای صدور انقلاب و کمک به محرومین راهی آفریقا شد و زمانی که باب دفاع از حرم و حریم اهل بیت (ع) باز شد، علیرغم اینکه به ظاهر بازنشسته شده بود اما با آشنایی که با مجاهدان عراقی داشت، احساس مسؤولیت کرد و با ورود به این میدان، جهاد را استمرار بخشید.

وی افزود: شعبان نصیری در میدان دفاع از حرم به شدت مجروح شد اما معرکه را ترک نکرد و آنقدر جهاد را ادامه داد تا به فیض شهادت نائل آمد. خوشا به حال این شهید بزرگوار که در کنار سیدالشهدا (ع) روزی خوار خان نعمت الهی است. چنین انسان‌هایی با جهاد متواصل در جبهه های مختلف طی سال‌های طولانی با سختی‌ها و مشکلات این میدان‌ها، اسطوره‌ها و قهرمانان بزرگی برای بشریت هستند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: اگر انقلاب اسلامی هیچ دستاوردی به جز تربیت چنین انسان‌هایی که الگو و اسوه بشریت هستند، نداشته باشد، باز هم یک انقلاب استثنایی است چه برسد به اینکه اکنون بی کرانه انوار این انقلاب، جهان را در نوردیده است. چقدر حقیر و کوچک هستند کسانی که نمک این انقلاب را خوردند اما نمکدان می‌شکنند.

سردار نقدی با بیان اینکه چقدر بی هنرند حقیرانی که تنها هنرشان خوش رقصی برای زورگویان و متجاوزان بین المللی است، گفت: این افراد به این موضوع دل خوش هستند که علیه انقلابی با این عظمت حرفی بزنند یا اقدامی انجام دهند و دشمنان این ملت تحویل بگیرند،دل انسان به حال افرادی می‌سوزد که در فیلمی، امامی را که همه عالم او را به رأفت می شناسند، به عنوان مظهر خشونت معرفی می‌کنند. 

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران اذعان کرد: انقلاب بزرگ و با عظمت اسلامی با سرعت در دنیا در حال پیشروی بوده و دل ها را تسخیر کرده است. ظالمان و جنایتکاران دائما درصدد هستند که ملت هایی که به انقلاب اسلامی روی آوردند را قانع کنند که این انقلاب راه درستی نیست، آن‌ها دائما به دنبال به نمایش گذاشتن تصاویر سیاه و غیرواقعی از کشور و اسلام هستند و از چنین انسان‌های حقیری برای این امر بهره می‌گیرند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: طی برقراری ارتباط با آزادیخواهان و  ملت‌های مختلف دریافتیم بیشترین افرادی که نسبت به انقلاب اسلامی ایمان قوی پیدا می کردند و عمیقا پایبند این انقلاب و ولایت می شدند، افرادی بودند که صحبت‌های بسیاری را در مورد انقلاب از رسانه‌های غربی شنیده بودند اما با رسیدن به ایران می‌گفتند که تصویری که غربی‌ها برای آن‌ها ساخته بودند دروغ بود.

وی عنوان کرد: چقدر این انقلاب حق است؛ عده ای فکر می‌کنند با یکسری حرف و مصاحبه و فیلم می‌توانند انقلاب اسلامی را در اذهان مردم دنیا بد جلوه دهند و آن ها را از آن رویگردان کنند اما بدانند که آب دریا با پوزه سگ نجس نمی شود. این انقلاب بسیار بزرگتر از آن است که با چند بیانیه و خوش رقصی برای زورگویان دنیا خدشه ای به آن وارد شود؛ این انقلاب در دل ها جا باز کرده و نافذ است.

به گفته معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، در کجای دنیا فردی را می‌توان یافت که ۴۰ سال رئیس جمهور و رهبر یک کشور بوده و همه امکانات را در اختیار داشته باشد اما در یک خانه محقر زندگی کند؟ افرادی هستند که چند روز پس از اینکه به مسولیت های بالا میر‌سند ،نخست وزیر و رئیس جمهور می‌شوند، همه اموال کشور را در اختیار خود می‌گیرند اما رهبر ما ساده ترین زندگی در پایین ترین سطح جامعه را برای خود خواسته است.

سردار نقدی اضافه کرد: مردم دنیا این مسائل را می‌بینند و می‌شنوند و این جاذبه دنیا را تسخیر می‌کند. برجی در لندن آتش می‌گیرد و بیش از ۵۰ نفر در آن می سوزند اما مسؤولین آن کشور اتفاق را پنهان می کنند اما به دنبال وقوع حادثه متروپل، وزیر کشور ایران، یک هفته دلسوزانه در آبادان مستقر شده تا مبادا یک نفر که می تواند از زیر آوار زنده خارج شود، جان خود را از دست بدهد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دنیا و خون شهید نصیری‌ها را فتح خواهد کرد، اظهار کرد: اگر خون شهدای صدر اسلام، بخش اعظم دنیای متمدن آن روز را فتح و اسلام و جامعه اسلامی را بر بخش اعظم جهان آن روز حاکم کرد، این جامعه با خون شهید سلیمانی ها، نصیری ها، دقایقی ها و ابو مهدی‌ها و … دنیا را تسخیر خواهد کرد؛ انشالله که به زودی در بیت المقدس و مسجد الاقصی نماز خواهیم خواند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: کار دشمنان و زورگویان و متجاوزان بین المللی تمام است، خون های پاک کار خود را کرده و خواهد کرد، دنیا و ملت ها بیدار شده اند و عظمت و مقاومت ملت ایران در مقابل زورگویان بین المللی برای همه عیان شده است. مردم عاشق این انقلاب و رهبری هستند، برای ما شگفت آور است که نوجوانانی داریم که برای خواندن سرود سلام فرمانده از هم سبقت می‌گیرند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه این حرکتی است که در دل‌ها ایجاد شده است، مطرح کرد: خوشا به حال آن هایی که این قضیه را درک کردند، خود را در این مسیر نگه داشتند، راه نصیری‌ها و ابو مهدی‌ها و حاج قاسم‌ها را ادامه می‌دهند و در این پیروزی‌ها سهیم هستند.

وی با بیان اینکه این وعده امام راحل است که اسلام، سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد، اظهار کرد: امید است زنجیره پیروزی‌هایی که از ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ تا به امروز رقم خورده است، تا آزادسازی فلسطین و پس از آن نیز ادامه پیدا کند؛ ملت های دنیا و تمام بشریت، آزادی را در آغوش خواهند کشید و امام زمان  خود را درک خواهند کرد.

انتهای پیام/ج/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا