کرمان

سیدعباسی: از توانایی‌های تیم خوب گل‌گهر باخبر هستیم

سیدعباسی: از توانایی‌های تیم خوب گل‌گهر باخبر هستیم

به گزارش یولن از سیرجان، داود سیدعباسی در نشست خبری پیش از بازی مقابل گل‌گهر اظهار داشت: تیم گل‌گهر با توجه به شناختی که همه از این تیم خوب گل‌گهر داریم می‌دانیم که اگر آن اتفاقات برای این تیم نمی‌افتاد و اگر کسر امتیاز اتفاق نمی‌افتاد شاید یکی از تیم‌های بود که الان برای قهرمانی می‌جنگید.

سرمربی تیم شهر خودرو عنوان کرد: از توانایی‌های تیم خوب گل‌گهر باخبر هستیم از طرفی پرافتخارترین مربی ایران روی نیمکت گل‌گهر می‌نشیند و نشان می‌دهد مجموعه خیلی قوی هستند و ما این شانس را داریم جلوی این تیم خوب و قوی فردا بتوانیم خودمان را محک بزنیم، بچه‌های ما آماده هستند و ضمن احترامی که به تیم گل‌گهر و کادر فنی داریم سعی می‌کنیم که یک بازی خوبی را جلوی گل‌گهر به نمکایش بگذاریم.

وی ادامه داد: آقای قلعه‌نویی مربی بنده بوده و استاد بنده هست و برای خود من یک جذابیت خاصی دارد این بازی و امیدواریم یک بازی خوبی از کار دربیاید و امیدوار هستیم اولین چیزهمه بازیکنان سالم از زمین بیرون بیایند و نتیجه بگیریم.

سیدعباسی خاطرنشان کرد: احسان حسینی، محسن ربیع‌خواه و میلاد فرهانی و آزاد جعفرزاده را به علت آسیب دیدگی در بازی فردا نداریم.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا