کهگیلویه و بویراحمد

عضو شورای شهر: یاسوج تعطیل است/عابر و مسافر به ما می‌خندد

عضو شورای شهر: یاسوج تعطیل است/عابر و مسافر به ما می‌خندد

به گزارش یولن از یاسوج امروز و در نشست علنی شورای شهر یاسوج حاشیه‌هایی پیش آمد و برخی از اعضای شورای شهر به عملکرد هیئت رئیسه و شهردار یاسوج به شدت انتقاد کردند.

عطاءالله دانشی یکی از اعضای شورای شهر یاسوج پس از برگزاری این نشست در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: برخی اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج شهردار این شهر را در چمبره خود قرار داده‌اند نه نمی‌گذارند شهردار کار کند و نه خود عزم و برنامه‌ای برای کار در شورای شهر دارند.

وی با بیان اینکه طرح تفصیلی و طرح جامع شهر یاسوج در حاشیه قرار گرفته در حالی که مهمترین اصل برای توسعه و پیشرفت شهر همین دو طرح است؛ گفت: شورای شهر یاسوج نظارتی بر کارها ندارد آنها دنبال کار خودشان هستند.

این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: مناقصه‌ها و مزایده‌ها و هزینه‌کرد شهرداری معلوم نیست و نمی‌دانیم چه خبر است و شفافیتی وجود ندارد حسابرس را هم که کنار گذاشتند.

وی با بیان اینکه از همه مراکز استان‌های کشور عقب تر هستیم و با این وضعیت هرگز روی توسعه را به خود نخواهیم دید گفت: حتی در اندازه مراکز استان‌های هم اندازه خودمان هم نیستیم همین الان شهرهای باشت و چرام هم وضعیت بهتری نسبت به یاسوج دارند.

دانشی با بیان اینکه مردم به ما رای دادند تا برای آنها کار انجام دهیم نه که دنبال کارهای خودمان باشیم در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که اگر برای تمدید و یا ادامه کار شهردار یاسوج رای‌گیری شود آیا باز هم به او رای خواهید داد گفت: نه به این هیئت رئیسه و نه این شهردار رای نمی‌دهم اصلا از آنها را قبول ندارم که به آنها رای بدهم.

این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه از مردم هم گلایه دارم گفت: چرا نباید مردم مطالبه‌گری کنند مگر کاری در یاسوج انجام می‌شود؟ وضعیت را خودشان می‌بینند باید مطالبه گری کنند البته بسیاری از مردم وقتی ما را می‌بینند به شدت از این وضعیت گلایه‌مند هستند استاندار باید به این موضوع ورود پیدا کند مرکز استان کاملاً در خواب فرو رفته است مسئولان بازرسی ورود کنند.

دانشی افزود: باید ببینند دلیل این به‌کارگیری‌های بی حد و حساب در شهرداری یاسوج چه بوده است چرا وقتی نمی‌توانیم حقوق کارگران خود را بدهیم به چنین کارهایی دست می‌زنیم آنها باید قرارداد ها را ببینند و مورد بررسی قرار دهند.

وی با بیان اینکه طرح تفصیلی و جامع کنار گذاشته شده گفت: یاسوج عملاً در حال حاضر تعطیل است اما هیئت رئیسه و شورای شهرداری یاسوج بدانند از مطالبه‌گری دست برنخواهیم داشت چرا که امروز هر مسافر و عابری از این شهر عبور می‌کند تنها به ما می‌خندد.

انتهای پیام/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا