سمنان

عوض‌زاده سرپرست میراث فرهنگی گرمسار شد

عوض‌زاده سرپرست میراث فرهنگی گرمسار شد

به گزارش یولن از سمنان، ظهر امروز با صدور حکمی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، محمدرضا عوض‌زاده به‌عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمسار منصوب شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با قدردانی از زحمات رئیس قبلی اداره میراث فرهنگی شهرستان گرمسار گفت: انتصاب سرپرست جدید این اداره در راستای منویات دولت خدمتگزار آیت‌الله رئیسی در زمینه جوان‌گرایی و واگذاری امور به جوانان انجام شده است.

امیر کرم‌زاده افزود: در هرجایی که جوانان حضور پیدا کردند، شاهد اتفاقات بی‌بدیل در کشور بودیم و جوانان باید امروز پرچم‌دار جهاد تبیین و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در کشور باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان تأکید کرد: آینده هر کشور و نظامی به حضور افراد سرزنده و پرتلاش بستگی دارد و مصمم به حمایت قاطع از جوانان پرتلاش و با استعداد هستیم.

در حکم عوض‌زاده آمده است: نظر به سوابق ارزشمند، تعهد و مسؤولیت‌پذیری جنابعالی به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمسار منصوب می‌شوید.

اجرای برنامه خلاقانه در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از حداکثر توان تخصصی صاحب‌نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود، هماهنگی با حوزه‌های مرتبط استانی و شهرستانی، حفاظت حداکثری از بافت‌های تاریخی، شهری و روستایی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه در حوزه تحت مدیریت از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که مورد انتظار است.

توفیقات روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور عزیزمان در دولت خدمتگزار حضرت آیت‌الله رئیسی با رعایت کلیه اصول قانون‌مداری، حضور فعال بین مردم و فعال کردن بخش سرمایه‌گذاری و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد و منشورهای اخلاقی از درگاه خداوند یکتا مسألت دارم.

محمدرضا عوض‌زاده متولد ۱۳۵۳، دارای مدرک کارشناسی رشته مردم‌شناسی است؛ عوض‌زاده نیروی سابق یگان حفاظت شهرستان گرمسار و سرپرست فعلی یگان حفاظت شهرستان آرادان و نماینده حقوقی اداره گرمسار و آرادان است.

پیش از این مهوش کمالی به‌عنوان رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمسار فعالیت داشت.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا