اخبار ورزشی

عکس| تصادف هولناک مهاجم منچستریونایتد

عکس| تصادف هولناک مهاجم منچستریونایتد

منچستریونایتد شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر انگلیس به مصاف برنلی رفت و با نتیجه ۰-۱ برابر این تیم به پیروزی رسید.

پس از پایان این بازی و در حالی که رشفورد سوار بر ماشین رولز رویس ۹۰۰ هزار یورویی‌اش قصد بازگشت به خانه را داشت، به شدت با سکوهای تعبیه شده در کنار خیابان تصادف کرد تا آسیب جدی به ماشینش وارد شده باشد.

خوشبختانه این بازیکن در این حادثه هیچ آسیبی ندید و توانست بدون مصدومیت و جراحت جدی از ماشین خارج شود اما روزنامه سان خبر داده که شدت این تصادف و شوک ناشی از آن به حدی بود که او به شدت می‌لرزید.

پلیس بلافاصله در این صحنه حضور پیدا کرد تا شرایط را بررسی کند و بعضی از رسانه‌های انگلیسی خبر داده‌اند که ممکن است علت این اتفاق سرعت بالای این مهاجم انگلیسی پس از خروج از مجموعه تمرینی یونایتد برای رفتن به خانه باشد.

شدت این تصادف باعث شده که آسیب جدی به بدنه سمت چپ ماشین رشفورد وارد شود و قسمتی از آن به صورت کامل از بدنه اصلی ماشین جدا شده است.

برونو فرناندز که او هم در حال بازگشت به خانه از همان مسیر بود، یکی از اولین کسانی بود که با این صحنه مواجه شد و بلافاصله به کمک هم تیمی‌اش رفت تا در این شرایط کنار او باشد.

عکس| تصادف هولناک مهاجم منچستریونایتد

۲۵۸۲۵۸

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا