اخبار ورزشی

عکس| دلیل حضور قلعه نویی در ترکیه مشخص شد

عکس| دلیل حضور قلعه نویی در ترکیه مشخص شد

به گزارش خبرگزاری یولن؛ امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران که اخیرا برای سفر تفریحی به ترکیه رفته، از باشگاه آلانیا اسپور دیدن کرد و همچنین با سرمربی و مدیر این باشگاه هم دیداری جالب داشت.

به نقل از ورزش سه باشگاه آلانیا با انتشار تصاویری از حضور قلعه‌نویی در این باشگاه نوشت: سرمربی تیم ایران با مولود چاووش اوغلو مدیر و فاتح تکه سرمربی تیم دیدار کرد.

قلعه‌نویی بعد از این دیدار آنطور که باشگاه آلانیا از او نقل قول کرده، گفته: آلانیا نمایش خوبی در این فصل داشته است. من به خاطر بازیکنان ایرانی شاغل در سوپرلیگ بازیهای لیگ ترکیه را دنبال می‌کنم و از وضعیت تیمتان اطلاع دارم.

او همچنین در مورد امکانات آلانیا گفت: از آنجایی که خانه ای در آلانیا دارم، سال هاست آلانیا اسپور را دنبال می کنم. آلانیا اسپور به عنوان تیمی که فوتبال بسیار خوبی بازی می کند، مورد توجه من قرار دارد. من همچنین فرصت صحبت با مربی فاتح تکه را داشتم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

آلانیا اسپور چند سال پیش سجاد شهباززاده را در اختیار داشت و در سالهای اخیر نیز بارها رودرروی تیمهایی با حضور بازیکنان ایرانی از جمله مجید حسینی، وحید امیری و علی کریمی قرار گرفته است.

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا