سمنان

فعالیت کمیته پایش کرونا در تعطیلات پیش‌رو/ کرونا همچنان وجود دارد

فعالیت کمیته پایش کرونا در تعطیلات پیش‌رو/ کرونا همچنان وجود دارد

به گزارش یولن از سمنان، احمد ریواده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته پایش کرونا در سمنان اظهار کرد: از زحمات و تلاش‌های صادقانه و خالصانه کمیته پایش کرونا در استان در طول مدت همه‌گیری این ویروس به‌خصوص در پیک‌های پنجم و ششم و سفرهای نوروزی تقدیر می‌شود.

وی افزود: برنامه‌های بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در سال جاری به‌صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان‌ها و بخش‌ها برگزار خواهد شد.

ریواده اظهار کرد: در این ایام، با موج سفرها نیز به دلیل تعطیلی‌ها مواجه خواهیم شد که باید در بحث رعایت پروتکل‌ها، واکسیناسیون و زدن ماسک از ظرفیت کمیته پایش استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تصریح کرد: ستادهای بزرگداشت سالروز ارتحال حضرت امام در شهرستان‌ها فعال شده است و ضرورت دارد تا کمیته پایش در هماهنگی با این ستادها، نسبت به نظارت بر برنامه‌ها بپردازد.

ریواده گفت: در ایام تعطیل، مکان‌های عمومی، رستوران‌های بین‌راهی، مجتمع‌های خدماتی، تالارها، نانوایی‌ها و سایر موارد، مورد بازرسی و نظارت کمیته پایش به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی قرار داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: ویروس منحوس کرونا همچنان با ماست و دشمن جان و سلامتی انسان بوده و ضرورت دارد رعایت پروتکل‌ها و نظارت بر رعایت این موارد همچنان مورد توجه باشد.

انتهای پیام/۷۴۰۰۲/م/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا