سمنان

قهرمانان لیگ اسکیت سمنان معرفی شدند

قهرمانان لیگ اسکیت سمنان معرفی شدند

به گزارش یولن از سمنان، آخرین مرحله و اختتامیه دومین دوره لیگ اسکیت فری استایل استان سمنان عصر امروز برگزار و با مشخص شدن رنکینگ نهایی ورزشکاران و باشگاه‌ها، پرونده این دوره از مسابقات بسته شد.

حبیب‌الله آسیایی، رئیس هیأت اسکیت استان سمنان گفت: آخرین مرحله از دومین دوره لیگ اسکیت فری استایل استان به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در سالن ورزشی شهدای مدافع حرم شهرستان دامغان برگزار و با اعلام رنکینگ نهایی ورزشکاران و باشگاه‌ها، پرونده دومین دوره لیگ اسکیت فری استایل بسته شده است.

وی افزود: امسال در این دوره از مسابقات بیش از ۸۰ ورزشکار از سراسر استان به رقابت پرداختند.

آسیایی گفت: مسابقات کشوری اسکیت فری استایل نونهالان شاخه اسپید اسلالوم نیز پانزدهم بهمن‌ماه در شهر سمنان در دو بخش پسران و دختران برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم اختتامیه و اهدا کاپ‌های قهرمانی دومین دوره لیگ اسکیت فری استایل استان و تجلیل از کادر داوران از دیگر برنامه‌های این دوره بود.

در نهایت باشگاه‌های رؤیای طلایی، ستارگان سرعت و هیئت اسکیت مهدی‌شهر به ترتیب مقام‌های اول تا سوم در بخش پسران و باشگاه‌های ستارگان سرعت، رؤیای طلایی و پیشتاز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم در بخش دختران را کسب کردند.

نتایج رنکینگ نهایی و مقام‌آوران استان در دومین مرحله لیگ اسکیت فری استایل بدین شرح است که رتبه‌های برتر پسران در رده سنی ۹۳-۹۴ و ۹۵ را کسری عرب‌عامری، مهرسام صادقیان و حسین پرسا از آن خود کردند.

در رده سنی ۹۰-۹۱-۹۲ محمدمهدی آقابابایی، رامان نوبخت و مهدیار قدم و در رده سنی ۸۷-۸۸-۸۹ محمدرضا امینی، امیرعلی حسن‌بیکی و پارسا محمودزاده و در رده سنی رده سنی ۸۴-۸۵- ۸۶ نیز ابوالفضل قادری چاشمی عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

رتبه‌های اول تا سوم دختران در لیگ اسکیت فری استایل نیز در رده سنی ۹۳-۹۴-۹۵ از آن ثمین تقی‌پور، یسنا سرمدی جهانی و مهگل امیرعبداللهیان، رده سنی ۹۰-۹۱-۹۲ فاطمه حمزه‌ئی، سارا ملک جعفریان و فاطمه دربانی، رده سنی ۸۷-۸۸-۸۹ ستایش حیدریان، نیایش اعرابیان و آمیتیس خرمیان‌فر و در رده سنی ۸۴-۸۵-۸۶ آیلین اکبری، نیایش عباس‌زاده و زینب فریدون را کسب کردند.

انتهای پیام/۷۴۰۰۷/ز/م/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا