سیاسی

قول ویژه سیدحسن خمینی به خانواده سردار معروف سپاه /صنیع خانی برای ثبات عقیده اش هزینه داد +عکس

قول ویژه سیدحسن خمینی به خانواده سردار معروف سپاه /صنیع خانی برای ثبات عقیده اش هزینه داد +عکس

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی عصر روز شنبه با حضور در منزل مرحوم سردار مهندس سیدعلی صنیع خانی، با همسر، برادر، فرزندان و سایر اعضای خانواده ایشان دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار سیدحسن خمینی با تجلیل از مقام و ویژگی های شخصیتی مرحوم صنیع خانی، او را انسانی مخلص، شفاف، بی ریا و مورد احترام مردم توصیف کرد که ثبات عقیده داشت و برای آن هزینه هایی هم داد.

  • خانواده سردار صنیع خانی تنها نماندند /دردکشان به دیدار همسر و فرزندان سردار رفت+عکس
  • سعید حجاریان در منزل سردار صنیع خانی /اعتراض شدید خانواده به کوتاهی های آشکار پزشک جراح و کادر بیمارستان +عکس

یادگار امام با آرزوی علو درجات آن مرحوم تاکید کرد، برای بزرگداشت او باید کارهای شایسته ای توسط موسسه همیاران رشد نازی آباد و خانواده ایشان انجام شود.

وی هم چنین پرسش هایی را در مورد بیماری مرحوم صنیع خانی پرسید که برادر و پسر ارشد ایشان، توضیحاتی را از فرایند بیماری و عمل جراحی و بستری شدن وی بیان کردند.

یادگار امام در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین سید سراج الدین موسوی نیز حضور داشت، در پاسخ به درخواست یکی از فرزندان مرحوم صنیع خانی برای عملی شدن یکی از آرزوها و ایده های پدر جهت راه اندازی موسسه خدمات رسانی و توانبخشی به سالمندان، این امر را با توجه به پیرشدن جمعیت کشور، مهاجرت ها و تنهایی سالمندان بسیار مهم و اساسی دانست و برای همکاری و مساعدت اعلام آمادگی کرد.

در بخش دیگری از این دیدار به موسسه همیاران رشد نازی آباد و تاسیس و فعالیت این نهاد مدنی اشاره شد که در این زمینه هم سید حسن خمینی گفت: مرحوم صنیع خانی از معدود کسانی بود که در نازی آباد باقی ماند و خدمت کرد که در مورد این موسسه هم چند بار با من صحبت کرد و اکنون هم در این زمینه ما آماده همکاری و کمک هستیم.

سید حسن خمینی در این دیدار همچنین جویای احوال پدر مرحوم صنیع خانی شد.

حضورسید-حسن-خمینی-در-منزل-مرحوم-سید-علی-صنیع-خانی-2-.jpg

حضورسید-حسن-خمینی-در-منزل-مرحوم-سید-علی-صنیع-خانی.jpg

۲۷۲۱۷

مجله خبری یولن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا