سمنان

لزوم برخورد قاطعانه با زمین‌خواری/ گلرو: بازدیدهای مستمر برای حمایت از صنایع انجام شود

لزوم برخورد قاطعانه با زمین‌خواری/ گلرو: بازدیدهای مستمر برای حمایت از صنایع انجام شود

به گزارش یولن از سمنان، عباس گلرو، نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس پیش از ظهر امروز در دیدار با محمدرضا باقری، سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان اظهار کرد: ارتباط سازنده، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با واحدهای صنعتی و بازدیدهای مداوم از آن‌ها برای رفع مشکلات صنایع اقدامی حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: باید با تلاش بیشتر و شبانه‌روزی مسؤولان، این احساس در مدیران واحدهای صنعتی و کارگران ایجاد شود که آنان حامی صنعت، تولید و صاحبان سرمایه و قشر کارگر هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس ادامه داد: مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی حوزه انتخابیه در راستای جذب هر چه بیشتر سرمایه‌گذاران و نیز رفع نیازهای سرمایه‌گذاران کنونی بررسی و با اهتمام برطرف شود.

وی با اشاره به مداومت در رفع مطالبات صاحبان صنایع حوزه انتخابیه و استان سمنان، خواستار پیگیری مسائلی همچون اخذ کد گمرکی، تکمیل و تقویت منطقه ویژه اقتصادی سمنان و نیز مقابله و برخورد قاطعانه با زمین‌خواری با استفاده از ظرفیت‌های موجود شد.

گلرو یادآور شد: تقویت و راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی سمنان نقش بسیار مطلوبی می‌تواند در بحث اشتغال جوانان داشته باشد.

به گزارش فارس؛ سمنان، مهدی‌شهر و سرخه دارای پنج شهرک و دو ناحیه صنعتی مصوب و یک منطقه ویژه اقتصادی است.

منطقه ویژه اقتصادی سمنان دارای یک هزار و ۱۷ هکتار مساحت است که ۱۴۸ هکتار آن زمین صنعتی است.

این منطقه از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز و تلفن برخوردار است و ۶ قرارداد حق انتفاع و بهره‌برداری با سرمایه‌گذاران به مساحت ۲۵ هکتار در آن منعقد شده است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۳/م/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا