چهارمحال و بختیاری

مثبت شدن تست کرونای ۱۱۱ نفر در چهارمحال و بختیاری طی شبانه‌روز گذشته/ حال ۳۰ بیمار وخیم است

مجید شیرانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: طی۲۴ ساعت گذشته  ۵۵۷ بیمار با علایم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد  ۸۲ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند. 

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست۱۱۱  نفر از مراجعه‌کنندگان در بخش سرپایی و ۲۷ نفر از بستری‌شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد. 

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون۲۳۷بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۷۶ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان قرار دارند. 

شیرانی اضافه کرد: هم‌اکنون ۳۰  بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند. 

وی اظهار داشت: هم‌اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان‌های اردل، بروجن، شهرکرد، فارسان، سامان، کیار و لردگان نارنجی و شهرستان‌های بن، کوهرنگ و خانمیرزا در وضعیت زرد هستند.

انتهای پیام/۶۸۰۳۳


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا