سلامت

معاون اجرایی رئیس جمهور: فاز نخست بیمارستان اسلامشهر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

معاون اجرایی رئیس جمهور: فاز نخست بیمارستان اسلامشهر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرنگار یولن، محسن منصوری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید رئیس جمهور از بیمارستان ۴۰۳ تختخوابی اسلامشهر در جمع خبرنگاران افزود: عملیات اجرایی بیمارستانی اسلامشهر ۱۴ سال قبل آغاز شده و تاکنون کارهای آن به کندی پیش رفته است.

وی یادآور شد: از سال گذشته تسریع در عملیات اجرایی این بیمارستان در مصوبات سفر رئیس جمهور به صورت کلی درج و بنا شد دولت برای اجرای آن تا ۴۰۰ میلیارد تومان کمک کند.

منصوری اظهار داشت: با این مصوبه عملیات اجرایی این بیمارستان سرعت گرفت و اکنون با حضور ۲۰۰ نیروی کار، به صورت سه شیفت این روند ادامه دارد.

معاون اجرایی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: فاز نخست این بیمارستان شامل اورژانس و درمانگاه تا پایان سال جاری به اتمام می رسد و باقی آن نیز تا حداکثر یک سال و نیم آینده آماده بهره برداری می شود.

این مسئول برنامه بعدی بازدید رئیس جمهور از سفر به اسلامشهر را مترو اعلام و خاطرنشان کرد: احداث خط مترو اسلامشهر که بناست در طرح نهایی تا بهارستان و رباط کریم ادامه پیدا کند، طرح بسیار مهمی است.

منصوری ادامه داد: این خط مترو باید کوردیدر انتقال جنوب و جنوب غرب استان تهران را پوشش دهد، توسعه خطوط ریلی در شهرستان های استان تهران اهمیت دارد.

به گفته وی، در شورای اداری مسائل استان و شهرستان اسلامشهر با حضور مسئولان کشوری و استانی مطرح و کارشناسی می شود.

آیت‌الله  سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران، صبح امروز پنجشنبه (سوم آذر) وارد اسلامشهر شد تا مشکلات و مسائل این شهرستان را بررسی کند.
اسلامشهر با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب پایتخت واقع شده است.

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا