کرمانشاه

منازل مسکونی برای واحدهای صنعتی کرمانشاه احداث می‌شوند

منازل مسکونی برای واحدهای صنعتی کرمانشاه احداث می‌شوند

رامین الماسی در گفتگو با خبرنگار یولن کرمانشاه، اظهار کرد: در بحث قانون جوانی جمعیت این موضوع در استان کرمانشاه به خوبی پیشروی داشت و تأمین زمین بیش از ظرفیت درخواست‌ها بوده است.

وی افزود: در شهر کرمانشاه همزمان آسفالت معابر منتهی به این پروژه‌ها به کمک شهرداری پیش می‌رود و در بافت فرسوده هم تأثیر می‌گذارد.

سرپرست راه و شهرسازی استان کرمانشاه تصریح کرد: بر همین اساس تأمین زمین و شهرسازی و اصلاح معابر به طور همزمان انجام می‌شود و وزارت مسکن را هم پای کار شهرداری آوردیم لذا همکاری چشمگیر شبانه‌روزی بین مجموع دستگاه‌ها وجود دارد.

وی گفت: این همکاری سبب می‌شود علاوه بر اینکه پروژه نهضت ملی را پیش ببریم شهر را هم بسازیم و در حوزه دانشگاه‌ها، دانشگاه رازی تفاهم خوبی منعقد کرده که بر اساس آن خوابگاه‌های دانشجویی را احداث می‌کنیم و بخش عمده‌ای از ساخت و سازها در دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه در کرمانشاه مدل صنعت شهر را جلو بردیم، خاطرنشان کرد: در صنعت شهر قرار است در کنار مجموعه‌های صنعتی مسکن برای کارگران و کارمندانی که در این پروژه‌ها مشغول به کار هستند، تأمین شود و برای سهولت در تردد و افزایش تمرکزشان دغدغه مسکن آن‌ها حل شود.

۴۶

مجله خبری یولن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا