علمی و فناوری

نخبه ۱۲ساله در انجمن هوش‌مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت/ عکس

نخبه ۱۲ساله در انجمن هوش‌مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت/ عکس

به گزارش خبرگزاری یولن، براساس گزارش سیتنا، یکشنبه نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با تصویب هیات مدیره و با حکم رییس انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران، شهریار پور زارع به عنوان مشاور انجمن در امور نوجوانان انتخاب شد.

در این حکم که طی مراسمی با حضور اعضای هیات مدیره انجمن اهدا گردید، آمده است:

جناب آقای شهریار پورزارع

با سلام و عرض ادب؛
با توجه به افتخارات کسب شده و سوابق علمی و تحقیقاتی شما در حوزه های الکترونیک، رباتیک و کسب رتبه های برتر در المپیاد کشوری ارموکاپ، مسابقات بین المللی Robotex۲۰۲۲/۲۰۲۳ ترکیه، مسابقات ملی مهارت در رشته الکترونیک، عضویت در انجمن مخترعین کشور، ثبت دو اختراع و یک اختراع تحت داوری پارک علم و فناوری لیگ Force race و تالیف کتاب الکترونیک در سه سوت، بدینوسیله به استناد ماده ۲۱ اساسنامه انجمن، به عنوان مشاور انجمن شرکت‌های فناور هوش مصنوعی و اقتصاد دیجتال ایران در «امور نوجوانان» منصوب می گردید.

قطعا رشد و توسعه صنعت کشورمان، مدیون تلاش و مجاهدت بی وقفه و بی دریغ نخبگان و دانشمندانی است که ایام نوجوانی خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی این مرز و بوم در این شرایط خطیر قرار داده اند.
امیدوارم با حضورتان در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران بتوانیم از تجربیات شما در راستای جهت دهی نوجوانان مستعد استفاده نموده و برنامه های راهبردی متناسبی را برای نوجوانان و جوانان کشور در راستای توسعه هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران تدوین نماییم.

۲۲۷۲۲۷

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا