اخبار روز

نگاهی به سوابق افشار فتح‌الهی مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم

به گزارش یولن از قشم، آیین تکریم و معارفه افشار فتح‌الهی ظهر امروز با حضور سعید محمد دبیر شورایعالی، مهدی دوستی استاندار هرمزگان، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم، شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت و جمعی از مسئولین کشوری، استانی و شهرستان برگزار شد.

بنابراین گزارش، افشار فتح الهی به عنوان جایگزین علی درویش پور سکان هدایت سازمان منطقه آزاد قشم را در دست گرفت. علی درویش پور از سوم اردیبهشت ۱۴۰۰ به ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی این سازمان منصوب شده بود.

فتح‌الهی که پیش از این در وزارت صنعت، معدن و تجارت و منطقه آزاد انزلی فعالیت داشته با مناطق آزاد آشنایی کامل دارد و در جزیره قشم دیدگاه مثبتی نسبت به این انتضاب میان صنعتگران و تولیدگران به وجود آمده است.

در کارنامه فتح‌الهی سمت های مختلفی در وزارت صمت به چشم می خورد که نشان از تجربه وی درخصوص فعالیت صنایع و تامین مالی آنها دارد. از جمله این سمت ها مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت صمت، و رئیس هیات مدیره پالایشگاه آناهیتا و جانشین معاونت سرمایه گذاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، قائم مقام مدیرعامل گروه فراب، مدیر کل دفتر طرح‌ها و تامین مالی وزارت صمت، معاون صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی، جانشین رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت، معاون صنایع و معادن سازمان صنعت معدن و تجارت، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت معدن و تجارت و معاون برنامه ریزی ، توسعه و فناوری سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز می باشد.

وی همچنین معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی بوده و با روند اداری و اقتصادی مناطق آزاد آشنا می باشد و از نیروهای متخصص قرارگاه خاتم الانبیا نیز است.

انتهای پیام/۸۸۰۵۰


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا