بین الملل

نیروهای مقاومت جنین نظامیان اشغالگر را به رگبار بستند

نیروهای مقاومت جنین نظامیان اشغالگر را به رگبار بستند

به گزارش گروه بین الملل یولن، سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اسلامی فلسطین از یک عملیات مقاومتی در جنوب غرب جنین در پاسخ به شهادت سه جوان نابلس خبر داد.

به گزارش فلسطین الیوم، گروهان‌های القدس اعلام کرد که نیروهای مقاومت «کتیبه جنین» ( گردان جنین) شامگاه دوشنبه نظامیان اشغالگر صهیونیست را در نزدیک شهرک مودوتان در اراضی شهرک یعبد در جنوب غرب جنین با رگبار شدید گلوله هدف گرفتند و به سلامت از آنجا خارج شدند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی هنوز گزارشی از تلفات احتمالی این عملیات در بین نظامیان صهیونیست اعلام نکردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه به یک خودروی فلسطینی در منطقه «المخفیه» در نابلس در کرانه باختری تیراندازی کرده و سه جوان را به شهادت رساندند.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین و سرایا القدس شاخه نظامی آن هم در بیانیه‌ای اعلام کرد، شهیدان ادهم مبروکه، محمد الدخلیل و اشرف المبسلط در که در عملیات بزدلانه ترور توسط نظامیان اشغالگر به شهادت رسیدند، عمر خود را در مبارزه با دشمن و مقابله با هجمه‌های آن گذرانده بودند.

در این بیانیه آمده است: خون سه شهید امروز نابلس، گواه تازه از این واقعیت است که مقاومت تنها گزینه‌ای است که می‌تواند مناقشه با دشمن را یکسره کند و این تنها قدرت اراده ملت برای مقاومت و سلاح آن به روی دشمن است که می تواند اشغالگران را از سرزمین ما بیرون کند.

جهاد اسلامی تاکید کرد که شهادت این دلاورمردان قهرمان فلسطین مانع عملیات‌های بیشتر مقاومتی در کرانه باختری نمی‌شود بلکه آتش مقاومت را شعله ور‌تر خواهد کرد.

در همین حال رسانه‌ها از درگیری‌هایی بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در نزدیکی ورودی شهرک بیتا در جنوب نابلس و نزدیکی باب الزاویه در الخلیل و در واکنش به شهادت سه جوان فلسطینی خبر دادند.

گزارش شده که نظامیان صهیونیست دو راهی بیتا را با تشدید درگیری‌ها مسدود کردند.

فعالان در توییتر هم کلیپی پخش کردند که در آن مساجد شهر بیتا، مردم را به مقابله با نظامیان صهیونیست دعوت کنند.

انتهای پیام/ص


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا