البرز

هشدار استاندار البرز به اعضای کارگروه اشتغال/دانش بنیان‌ها تحت حمایت باشند

هشدار استاندار البرز به اعضای کارگروه اشتغال/دانش بنیان‌ها تحت حمایت باشند

به گزارش یولن از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، شامگاه شنبه، در کارگروه اشتغال استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه امسال پیرو منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی، مسئولیت خطیری را بر عهده داریم، گفت: مجموعه مدیران استان برای تحقق شعار سال باید کار و تلاش مضاعفی داشته باشند.

وی ادامه داد: ایجاد ۶۰ هزار شغل تا پایان سال ۱۴۰۱ مهمترین برنامه استان است و در این راستا کمکاری و بی توجهی هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.

عبداللهی گفت: انتظار می رود که با عزم و اراده ای قوی و با تبعیت از سیاست‌های دولت مردمی سیزدهم، این هدف برای اشتغال استان از میزان تعیین شده، فزونی یابد.

وی افزود: البرز ظرفیت‌های فراوانی برای ایجاد اشتغال دارد چراکه اکنون در تمامی شهرک‌های صنعتی استان بدلیل پویایی و تحرک در تولید و صنعت، نیاز به نیروی کار است.

استاندار البرز گفت: ضرورت دارد با توجه به افزایش ۵۷ درصدی حقوق و دستمزد کارگران، تدابیر و مشوق‌های ویژه ای نیز برای کارفرمایان داشته باشیم.

وی افزود: باید رفع موانع و تسهیل امور تولید کنندگان و صنعتگران را با اهتمام ویژه ای دنبال کنیم تا بستر مناسبی برای جذب نیروی کار و پرداخت حقوق فراهم شود.

عبداللهی گفت: شهرک های صنعتی بویژه در شهرستان اشتهارد به امکاناتی همچون حمل و نقل مناسب و محلی جهت اسکان کارکنان نیاز دارند که این امکانات باید با نگاه ویژه ای مهیا شود.

وی افزود: از این پس مدیران ضمن حضور فعال در جلسات کارگروه اشتغال باید گزارش عملکرد خود را در این راستا ارائه دهند.

استاندار البرز گفت: عملکرد مدیران باید نمود عینی و مستندات لازم را داشته باشد چراکه درصدد هستیم نرخ بیکاری البرز را به ۷ درصد و کمتر از این مقدار، برسانیم.

انتهای پیام/ج/م


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا