سمنان

همایش سرمایه گذاری «فولادی شو» به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود

همایش سرمایه گذاری «فولادی شو» به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری یولن استان سمنان ،معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت:این همایش ۱۹ مهرماه، در سالن همایش های بین المللی سردار شهید قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی به محورهای این همایش یک روزه اشاره کرد و افزود : اقتصاد چرخشی (انرژی، آب، فرآوری ضایعات و محصولات جانبی، فرآوری گازهای خروجی) ، تولید فولاد سبز (کاهش نشر گازهای گلخانه‌ای) ، انقلاب صنعتی چهارم (رباتیک، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، پهپادها، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، پرینت سه‌بعدی، بلاک‌چین، اینترنت اشیاء) ، پرعیارسازی مواد معدنی کم‌عیار ، تامین مواد مصرفی نوین (متالورژیکی/ شیمیایی)،- تامین تجهیزات و فرایندهای نوین قابل بکارگیری در صنعت فولاد، تولید محصولات فولادی پیشرفته و فراتر از صنعت فولاد از محورهای این همایش است .

دکتر محمدیان اظهار داشت : این همایش به همت پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت توسعه فناوری و نوآوری گروه فولاد با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر فولاد، مدیران گروه فولاد مبارکه اصفهان، مسئولان استانی و دانشگاهی سمنان، اعضای هیأت علمی، دانشجویان، واحدهای فناور و شرکت های دانش‌بنیان استان سمنانبرگزار می شود .

معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان تصریح کرد : در این همایش از رویکرد جدید شرکت توسعه فناوری و نوآوری گروه فولاد مبارکه در حمایت و سرمایه گذاری از شرکت های فناور و دانش بنیان رونمایی می شود و فرآیندهای دریافت سرمایه و مشارکت با گروه فولاد مورد بررسی قرار می گیرد.

به گفته دکتر محمدیان ، برگزاری جلسات B2B با مدیران گروه فولاد و رویداد دمودی با هدف سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر فولاد در شرکت های توانمند و حاضر در اکوسیستم نوآوری استان سمنان از جمله برنامه های این رویداد خواهد بود.

وی افزود: این همایش بزرگ‌ترین فرصت برای تعامل شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالین زیست ‌بوم نوآوری استان سمنان با گروه فولاد مبارکه و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر فولاد است .

۴۶

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا