سلامت

وزارت بهداشت به دنبال تبدیل وضعیت نیروهای شاغل در دوران کرونا است

وزارت بهداشت به دنبال تبدیل وضعیت نیروهای شاغل در دوران کرونا است

به گزارش روز چهارشنبه یولن از وبدا،  بهروز رحیمی در جمع معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌های علوم پزشکی حاضر در دوره پودمانی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کشور به تأثیرهای مثبت این دوره‌ها در ارتقای سطح مدیریت دانش معاونان توسعه و تحول محاسبات ذهنی مدیران اشاره کرد و افزود: مهمترین مهارت مدیریت، آرام ماندن در سختی‌ها و تهدیدها است.

وی با تأکید بر اهمیت سرمایه‌های انسانی وزارت بهداشت از معاونان توسعه خواست که نگاه ویژه‌ای به رفاهیات کارکنان داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، نیروهای شرکتی و ۸۹ روزه را نیز بخشی از سرمایه‌های انسانی ارزشمند وزارت بهداشت دانست و با بیان اینکه این نیروها نباید تعدیل شوند به حفظ و ماندگاری آنان تأکید کرد.

وی با اشاره به جانفشانی‌های نیروهای شاغل در دوران کرونا به برنامه‌ های وزارت بهداشت برای جبران زحمات آنان اشاره کرد و گفت: تغییرات و اصلاحات در فرآیندهای مختلف مدیریتی، ضروری است و در مدیریت نباید بند عادت‌ها شد بلکه باید با آغوش باز از تغییرات استقبال کرد. مدیران باید ضمن امیدواری به آینده، منعطف و منسجم تصمیم‌گیری کنند.

رحیمی از یادگیری و خرد جمعی به ‌عنوان عاملی برای تبدیل دانایی به توانایی یاد کرد و گفت: استفاده زنجیره وار از تجارب مدیریتی موفق موجب ایجاد حلقه‌ های توانایی و اعتمادبه‌ نفس و عزت‌ نفس مدیریتی خواهد شد. ماهیت مدیریت، انسانیت است و انسانیت مبتنی بر اخلاق است و مدیریت بر انسان‌ها، بدون رعایت اخلاق ارزشی ندارد.

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا