بین الملل

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از محمود عباس تقدیر کرد

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از محمود عباس تقدیر کرد

به گزارش سرویس بین‌الملل یولن، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، بعدازظهر امروز (جمعه)، از «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بابت صدور بیانیه در محکومیت عملیات استشهادی تل‌آویو تقدیر کرد.

بنابر گزارش رادیو ارتش رژیم صهیونیستی «گلگلتز»، بنی گانتز گفت: «خوب است که تشکیلات خودگردان این حمله تروریستی را محکوم کرده است. اما خواسته من این است که علاوه بر محکومیت، تشکیلات خودگردان فلسطین اقدامات خود را علیه تروریست‌ها افزایش دهد».

شب گذشته، منابع فلسطینی از انجام موفقیت‌آمیز یک عملیات استشهادی در خیابان «دزنگوف»، یکی از بزرگ‌ترین خیابان‌های تل‌آویو، خبر دادند. طبق گزارش رسانه‌ها، در پی این عملیات نه صهیونیست زخمی شدند و دو نفر دیگر به هلاکت رسیدند.

عامل این عملیات که یک جوان فلسطینی ۲۹‌ساله به نام «رعد فتحی حازم» از اردوگاه جنین بود، صبح امروز پس از چند ساعت تعقیب و گریز، به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

این چهارمین عملیات شهادت‌طلبانه در فلسطین اشغالی در حدود یک هفته گذشته بوده است. منابع عبری پس از این عملیات خبر دادند که نیروهای رژیم صهیونیستی به حالت آماده‌باش درآمده‌اند و برخی از خیابان‌ها را بسته‌اند.

«محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، ظهر امروز، در بیانیه‌ای این عملیات را محکوم کرد و خواستار برقراری ثبات شد (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/خ


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا