کرمان

ویژه‌برنامه‌های ایام‌الله «دهه فجر» در کرمان مردم‌محور برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه‌های ایام‌الله «دهه فجر» در کرمان مردم‌محور برگزار می‌شود

به گزارش یولن از کرمان، حسین انجم‌شعاع امروز در نشست خبری به‌مناسبت برنامه‌های  دهه فجر اظهار داشت: این انقلاب حاصل خون بیش از ۲۰۰ هزار شهید و حاصل ایثار و فداکاری تعداد زیادی از مردم این  مرز و بوم است که از هستی خودشان گذشتند که انقلاب به پیروزی برسد.

انجم‌شعاع تصریح کرد: دهه فجر یک فرصت است که ما همه دست به دست هم دهیم تا ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را به مردم به‌ویژه نسل جوان و نوجوان منتقل کنیم.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: ما باید تلاش کنیم در طول دهه فجر به مردم امید دهیم و همه با وحدت و انسجام حول محور ولایت، انقلاب و جمهوری اسلامی به کشور و مردم خدمت کنیم.

وی گفت: برنامه‌های دهه فجر امسال باشکوه برگزار خواهد شد و در کنار برگزاری جشن‌ها، برنامه‌ها، مسابقات و … صورت می‌گیرد که بتوانیم  پیام انقلاب را هم منتقل کنیم و این گفتمان  باید هنرمندانه انجام شود تا  تاثیرگذار باشد.

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه برای دهه فجر در کل استان بیش از ۵ هزار برنامه اجرا خواهد شد، گفت: شعار دهه فجر  امسال «جشن ملی ۱۴۰۰» نام گذاری شده و ما در طول دهه فجر به‌دنبال ایجاد نشاط و شور در جامعه با رعایت شئونات اسلامی هستیم، زیرا جامعه نیاز به نشاط  و شادابی دارد.

وی بیان کرد: تلاش شده برنامه‌ها در طول دهه فجر به‌صورت مردمی و در مساجد و تکایا  برگزار شود  و یک برنامه به‌مدت ۵ روز در میدان شورا توسط کمیته مردمی برگزار خواهد شد.

انجم‌شعاع خاطرنشان کرد: مراسم ۱۲ بهمن سالروز ورود امام راحل در مصلای امام علی(ع) کرمان از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح برگزار خواهد شد و زنگ انقلاب در مدارس سراسر استان نواخته می‌شود و در کرمان ساعت ۸ صبح در مدرسه حضرت خدیجه(س) شهرک مطهری نواخته خواهد شد.

مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کرمان با اشاره به رژه موتوری از فرودگاه تا گلزار شهدا در روز ۱۲ بهمن و همچنین در همین روز مسابقه دو استقامت از فرودگاه تا مصلی امام علی (ع) افزود: مراسم جشن پیروزی انقلاب در مساجد، تکایا و به‌صورت ویژه در  ۱۰ مسجد و ۵ تکیه، برگزاری میهمانی لاله‌ها، برگزار  مسابقات ورزشی، رزمایش کمک مومنانه و کمک به  سیل‌زدگان جنوب و شرق استان، دیدار با خانواده شهدا به‌ویژه شهدای انقلاب، همایش ملی کویرنوردی توسط کمیته بانوان، محافل انس با قرآن، افتتاح مراسم نیکوکاری، همایشی بزرگ ورزش زورخانه‌ای، برگزاری جشن انقلاب خواجه  در پردیس خواجه نصیر و…ازجمله برنامه‌های شاخص و محوری دهه فجر در استان خواهد بود.

انجم‌شعاع عنوان کرد: مراسم و جشن های دهه فجر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شوند.

انتهای پیام/۸۰۰۱۸/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا