آذربایجان شرقی

پرنیان: به دنبال سرچشمه و شبکه اصلی کالاهای تقلبی و قاچاق هستیم

پرنیان: به دنبال سرچشمه و شبکه اصلی کالاهای تقلبی و قاچاق هستیم

به گزارش یولن از تبریز، صابر پرنیان صبح امروز در جلسه مبارزه با قاچاق لوازم یدکی خودرو اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح مصونیت تولید است به عبارتی تلاش می‌کنیم تولیدکننده آسیب نبیند و تولید در مسیر درستی به دست مصرف‌کننده برسد.

وی با اشاره به تشکر وزیر صنعت، معدن و تجارت از عملکرد خوب استان در سامانه جامع تجارت گفت: طرح شفاف‌سازی و حمایت از تولید به نفع تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان است و امیدواریم این طرح به خوبی اجرا شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: با پیگیری مسائل و رفع موانع فعالیت تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران بسیاری به بخش تولید جذب خواهند شد.

پرنیان با بیان اینکه به هیچ عنوان راضی به تشکیل حتی یک پرونده برای اصناف نیستیم، ادامه داد: بنای سازمان صمت بر فعالیت‌های فرهنگی و آشناسازی با مفاهیم مورد نظر است که اصناف در حوزه تولید و عرضه بتوانند خودشان را با برنامه‌های سامانه جامع تجارت هماهنگ کنند.

وی ضمن تشکر از همکاری تمام دستگاه.های متولی، اتحادیه‌ها و اتاق بازرگانی تبریز در موضوع سامانه جامع تجارت افزود: با راه‌اندازی یک واحد تولیدی کمک فنر بزودی سومین استان تولیدکننده کشور در این زمینه خواهیم شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در اقدامات نظارتی چرخه توزیع به دنبال سرچشمه و شبکه اصلی هستیم، تصریح کرد: اگر واحد تولیدی و یا توزیعی قوانین چرخه نظارت را رعایت نکند، بدون تردید برای چنین واحدهایی پرونده تشکیل خواهد شد.

انتهای پیام/س


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا