البرز

پلمب ۵۵ واحد صنفی غیرمجاز جمع آوری پسماند در کرج

پلمب ۵۵ واحد صنفی غیرمجاز جمع آوری پسماند در کرج

به گزارش یولن از کرج، محمد قیومی، معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج، امروز در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به جمع آوری مراکز تجمیع زباله و ضایعات در منطقه پنج کرج در راستای احقاق حقوق عامه، گفت: در پی تقاضاهای مکرر مردمی مبنی بر اینکه برخی افراد سودجو در منطقه پنج و محدوده خیابان شهید ایرانی نسبت به جمع‌آوری زباله اقدام می کنند دادستانی به این موضوع ورود کرد.

قیومی افزود: با تجمیع زباله‌ها، بهداشت ساکنان منطقه به خطر افتاده بود و علی رغم هشدارها و تذکرات مکرر، اقدامی برای جمع آوری انجام نشد که بدین منظور در دو مرحله جمع آوری واحدهای غیرمجاز در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در فاز نخست که چند هفته قبل اجرایی شد، نسبت به رفع انسداد معابر اقدام و ۲۹واحد جمع آوری و به بقیه واحدها مهلت یک ماهه داده شد تا نسبت به جمع آوری اقدام کنند.
 
سرپرست دادسرای ناحیه ۳ کرج با اشاره به دستور اکید رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب کرج برای ساماندهی و جمع آوری مراکز تجمیع زباله‌ها، اظهار کرد: امروز با دستور قضایی صادرشده و با حضور فعال عوامل انتظامی و شهرداری کرج نسبت به جمع آوری ۹ تن زباله و انتقال آن ها به حلقه دره اقدام شد و ۵۵ واحد پسماند غیرمجاز نیز جمع آوری شد.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا