بین الملل

پیام هنیه به سران منطقه و هشدار درباره سیاست ترور صهیونیست‌ها

پیام هنیه به سران منطقه و هشدار درباره سیاست ترور صهیونیست‌ها

به گزارش گروه بین‌الملل یولن، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس به رژیم صهیونیستی درباره ازسرگیری سیاست ترور علیه سران مقاومت فلسطین و پیامدهای این اقدام هشدار داد.

بر اساس گزارش «شهاب»، «طاهر النونو» مشاور رسانه‌ای هنیه در همین خصوص گفت، هنیه پیام‌های واضحی برای بسیاری از سران و کشورهای منطقه فرستاده و در این باره هشدار داده است.

هنیه در این پیام‌ها نوشته است: با ما اظهارات رژیم اشغالگر و تشدید لحن آن درباره ترور سران حماس و در رأس آن «یحیی السنوار»، «صالح العاروری»، «محمد ضیف»، «زاهر جبارین» و غیره را دنبال کنید.

بر اساس این گزارش، رئیس دفتر سیاسی حماس در ادامه درباره واکنش‌های گسترده به این اقدام و نیز احتمال وقوع درگیری فراگیر هشدار داده و گفته که دشمن صهیونیستی بهایی غیر قابل پیش‌بینی پرداخت خواهد کرد.

النونو افزود، هنیه از کشورهای مذکور خواسته که این پیام را به گوش دشمن صهیونیستی برسانند و به سران آن درباره عواقب اجرایی کردن اینگونه تهدیدها هشدار دهند.

مشاور رئیس دفتر سیاسی حماس در پایان گفت، هنیه مسؤولان دفتر روابط عربی-اسلامی و روابط بین‌الملل حماس را مأمور رساندن این پیام به کشورهای عربی و اسلامی و جامعه بین‌الملل کرده است.

انتهای پیام/م


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا