سمنان

کتاب «سمنی آسمن پی» نقد و بررسی می‌شود

کتاب «سمنی آسمن پی» نقد و بررسی می‌شود

به گزارش یولن از سمنان، سیزدهمین سلسله نشست‌های کتابخوان در حوزه فرهنگ و زبان سمنانی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در راستای زنده نگه داشتن فرهنگ و زبان سمنانی در فرهنگسرای امید خانواده برگزار می‌شود.

امیر نجم، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری سیزدهمین سلسله نشست‌های کتاب‌خوانی در حوزه فرهنگ و زبان سمنانی در سمنان خبر داد.

وی اظهار کرد: سیزدهمین نشست کتابخوان در حوزه فرهنگ و زبان سمنانی سه‌شنبه، دهم خردادماه از ساعت ۱۸:۳۰ در فرهنگسرای امید خانواده برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه این نشست‌ها همه ماهه با حضور اساتید، شاعران، نویسندگان و پژوهشگران سمنانی برپا می‌شود، تصریح کرد: برگزاری این نشست‌ها نقش به‌سزایی در زنده نگه داشتن فرهنگ و زبان بومی این منطقه دارد.

کتاب «سمنی آسمن پی» نقد و بررسی می‌شود

نجم با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن فرهنگ و زبان بومی در جامعه امروزی و انتقال آن به نسل‌های آینده اظهار کرد: فرهنگ و زبان بومی مبین هویت قومی است که در طول سالیان متمادی در اقلیمی زیسته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: این نشست به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و موسسه فرنگی هنری سمن بویان سمنان برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: در این نشست، کتاب «سمنی آسِمُن پی» از محمدرضا جدیدی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به همه شرکت‌کنندگان در این نشست یک جلد کتاب مورد نقد و بررسی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا