سمنان

کشف محموله میلیاردی قاچاق در سمنان

کشف محموله میلیاردی قاچاق در سمنان

به گزارش یولن از سمنان، سرهنگ احمد حاج‌پروانه، رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای مبارزه با قاچاق کالا، حین کنترل خودروهای عبوری در مسیر سمنان- دامغان، به یک دستگاه تریلر و یک دستگاه کامیونت باری مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان کرد: مأموران پلیس با هماهنگی قضایی در بازرسی از این خودروها، دو دستگاه پیانو، سه دستگاه اسباب نیم صنعتی مرغی، دو دستگاه چای‌ساز، پنج دستگاه مخلوط‌کن و سه دستگاه خردکن چهارکاره کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان اضافه کرد: در این بازرسی‌ها، سه دستگاه آبمیوه‌گیری، سه دستگاه غذاساز، چهار دستگاه تستر، دو دستگاه ساندویچ‌ساز، ۱۷۹ هزار و ۹۶۰ نخ سیگار قاچاق، ۲۴۰ عدد نوشابه انرژی‌زا، مقادیری قهوه، پودر کاپوچینو، آدامس و ۶ هزار عدد باتری قلمی خارجی و ۵۵۰ عدد فندک فاقد اسناد و مدارک گمرکی کشف کردند.

حاج‌پروانه گفت: ارزش تقریبی کالای کشف‌شده برابر نظر کارشناسان امر بیش از سه میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه دو پرونده تشکیل و تحویل مرجع قضایی شده است، بیان کرد: موضوع برخورد با قاچاق کالا به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و این فرماندهی با تمام قدرت و اقتدار با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا