گیلان

گلایه نماینده ولی فقیه از آمار زیاد سرقت در گیلان

گلایه نماینده ولی فقیه از آمار زیاد سرقت در گیلان

به گزارش یولن از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی پیش از ظهر امروز در دیدار با فرمانده فراجا با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از ارکان‌ اصلی ایجاد امنیت در کشور است، اظهار کرد: تمامی نیروهای انتظامی و امنیتی یکی از ارکان بازدارنده قدرت در جمهوری اسلامی هستند که همواره باعث افتخار آفرینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.

وی با قدردانی از زحمات نیروهای انتظامی در سطح کشور و در ایجاد امنیت جامعه گفت: باید قدردان امنیت آفرینان کشور بوده و به آن‌ها افتخار کنیم زیرا این نیروها حافظ امنیت مردم هستند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان یکی از اهداف دشمن از ایجاد اغتشاش در کشور را هدف قرار دادن مقام معظم رهبری دانست و افزود: در فتنه اخیر اغلب شعارها از مشکلات اقتصادی و معیشتی فاصله گرفته و اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری را هدف قرار داده بود که با بصیرت و حضور به موقع مردم با شکست مواجه شد.

فلاحتی با تأکید بر تبیین هدف دشمن از ایجاد اغتشاش در کشور برای نسل جدید افزود: مقام معظم رهبری ستون کشور و نظام هستند لذا استکبار سعی داشت با اقدامات ساختار شکنانه به ستون اصلی کشور و نظام ضربه وارد کند.

وی با اشاره به مردمی و انقلابی بودن نیروی انتظامی در کشور تصریح کرد: خوشبختانه وحدت و همدلی بین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و مردم بسیار زیاد است به طوری که هیچ کجای دنیا جز ایران سراغ ندارید که نیروهای مسلح آن مقتدر، متعهد و متحد باشند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه آمار زیاد سرقت در گیلان به یک معضل برای مردم این استان مبدل شده است، گفت: متأسفانه سرقت‌های زیاد در گیلان به یک دغدغه برای مردم مبدل شده است لذا برای ساماندهی این معضل باید برنامه ریزی شود.

پایان پیام/۸۴۰۰۷


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا