کرمان

یادواره ۱۴ شهید دهستان جور کوهبنان برگزار شد

یادواره ۱۴ شهید دهستان جور کوهبنان برگزار شد

به گزارش یولن از کوهبنان، حجت‌الاسلام علی عرب‌پور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان امشب در مراسم یادواره ۱۴ شهید دهستان جور کوهبنان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام(ره) اظهار کرد: شهدا به اسلام و انقلاب عزت بخشیدند و همه ما مدیون شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه دشمنان به‌دنبال تحریف حضرت امام(ره) هستند، افزود: باید به جهاد تبیین مقام معظم رهبری عنایت ویژه‌ای داشته باشیم و اهل قلم و بیان باید وارد بحث تبیین حضرت امام شوند.

 عرب‌پور عنوان کرد: امام خمینی(ره) از سال ۴۲ علم مبارزه با طاغوت را برداشت در حالی که درس مبارزه را از پدر گرامی و اجداد بزرگوارشان فرا گرفته بودند و همه بلایا را برای مبارزه با طاغوت به جان خرید و او مصداق مبارز واقعی بود و به‌خوبی در تاریخ درخشید.

نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت: امام در بین تمام مراجع جایگاه ویژه‌ای پیدا کرد که دوست و دشمن به این جایگاه اعتراف کردند.

وی تصریح کرد: امروز  نیروهای ما بر شرق و غرب عالم نظارت دارند از نظر دفاعی امام مدلی به‌عنوان بسیج را به جهان عرضه کرد که در لبنان یمن، عراق، سوریه و سایر ملل آزادیخواه شاهد ارتش بزرگ جهان اسلام هستیم.

حجت‌الاسلام عربپور با بیان اینکه انقلاب اسلامی که امام برپا کرد، همچون طوفانی جهان را در نوردید، خاطرنشان کرد: در بعد علمی امام حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها را متحول کرد و مدلی از نوع حکومت اسلامی به جهان عرضه کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت: راه، افکار، سیره و دیدگاه ناب حضرت امام(ره) امروز در جهان سرایت کرده و در حال اجراست چون هدف ایشان انقلاب جهانی بود.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری امروز هفت توصیه موکد داشتند، تصریح کرد: باید مواظب هویت انقلاب باشیم و مراقب باشیم که دشمنان اندیشه‌های امام را تحریف نکنند.

عرب‌پور یادآور شد: امروز سرود سلام فرمانده در جهان غوغا به پا کرده و موجب سردر گمی و حیرت دشمنان شده است.

انتهای پیام ۸۰۰۱۲/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا