خوزستان

یک طلا و یک فینالیست سهم ملی پوشان جوان ایذه در کشتی قهرمانی جهان

یک طلا و یک فینالیست سهم ملی پوشان جوان ایذه در کشتی قهرمانی جهان

به گزارش یولن از ایذه، روز دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در شهر صوفیه بلغارستان در حالی برگزار شد که‌ایمان محمدی جوان خوش آتیه کشتی شهرستان ایذه به عنوان نماینده تیم ملی کشورمان در وزن کیلوگرم پس از شکت تمام حریفان خود در روز نخستآ امروز برای کسب مدال طلا به مصاف حریف قرقیزستانی خود رفت و با شکست بر یک این حریف موفق به کسب مدال طلای این وزن و این دوره از مسابقات شد.

محمدی در آغاز رقابت‌های خود با شکست دادن مقتدرانه تمام حریفان خود از کشور‌های ترکیه، گرجستان و ژاپن به دیدار نهایی راه یافت و در ادامه موفقیت‌های خود و پس از کسب مدال طلای ماه گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا، این بار افتخار دیگری را با کسب مدال طلای جوانان جهان کسب کرد.

در روز دوم با آغاز دیدار‌های ۵ وزن دیگر، علیرضا مهمدی دیگر کشتی گیر ملی پوش ایذه‌ای در وزن ۸۲ کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفت.

مهمدی در دیدار نخست حریف مکزیکی را از پیش رو برداشت و در ادامه نیز با شکست سنگین حریفانی از کشور‌های چین تایپه، مصر و ترکیه به دیدار فینال این دوره از مسابقات راه پیدا کرد.

روز گذشته نیز مسعود کاوسی دیگر ملی پوش شهرستان ایذه و نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم تیم ملی کشورمان با شکست در مقابل حریف خود و با توجه به حذف این رقیب از دور مسابقات کنار رفت.

ملک محمد بویری نیز به عنوان مربی تیم ملی کشورمان از شهرستان ایذه، کشتی‌گیران این شهرستان در مسابقات جهانی را هدایت می‌کند.

انتهای پیام/۷۲۰۲۶/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا