اخبار بورس

۱۲ سهامدار عمده حقیقی در سیمان اردستان!

۱۲ سهامدار عمده حقیقی در سیمان اردستان!

به گزارش یولن، سهامداران هر شرکت در یک دسته بندی به سهامداران عمده و خرد تقسیم بندی می شوند. سهامداران عمده سهامدارانی هستند که دارای بیش از یک درصد از سهام شرکت می باشند و در سایت TseTmc در بخش سهامداران هر سهم نام آن ها نمایش داده می شود.

در یک تقسیم بندی دیگر سهامداران عمده به دو دسته حقیقی و حقوقی تقسیم بندی می شوند. سایت TseTmc در قسمت مربوط به سهامداران حقوقی نام شرکت ها را اعلام می کند اما در رابطه با سهامداران حقیقی عمده از آن ها با عنوان شخص حقیقی یاد می کند و اسامی این سهامداران عمده حقیقی نامشخص است. 

سهامداران عمده حقوقی دلایل مختلفی برای حضور در یک سهم دارند ولی بیشتر سهامداران عمده حقیقی به منظور کسب سود بعضا اقدام به خرید سنگین یک سهم می کنند و بعضا نام آن ها در لیست سهامداران عمده مشاهده می شود.

یولن قصد دارد تا با توجه به اسناد و مدارک موجود، به معرفی سهامداران عمده حقیقی هر نماد بپردازد. این بیست و چهارمین قسمت از معرفی سهامداران عمده حقیقی می باشد. با ما همراه باشید.

سهامداران عمده حقیقی اردستان چه کسانی هستند؟

هنگامی که در سایت TSETMC نماد اردستان که مربوط به شرکت سیمان اردستان می‌باشد را جستجو کنید و به بخش سهامداران آن مراجعه کنید با تصویر زیر مواجه می‌شوید:

۱۲ سهامدار عمده حقیقی در سیمان اردستان!

همان گونه که ملاحظه می‌گردد ۱۲ سهامدار حقیقی در فهرست حضور دارند که یکی از نماد‌ها با بیشترین سهامداران درصدی حقیقی است. تصویر زیر نشان می‌دهد که اشخاص حقیقی حاضر در درصدی‌های اردستان چه کسانی هستند:

۱۲ سهامدار عمده حقیقی در سیمان اردستان!

همان گونه که ملاحظه می‌گردد اینجا هم یک خانواده حضور دارد. شیرین، علیرضا و سعید نواب لاهیجانی در فهرست ملاحظه می‌گردند که هر کدام ۱.۵۸ درصد از کل سهام اردستان را در پرتفوی خود دارند.

 

  • آشنایی با سهامداران عمده حقیقی هر روز ساعت ۱۰ صبح از سایت یولن. باقی مطالب را از اینجا بخوانید.

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا