سمنان

۲ هزار متقاضی دریافت زمین طرح جوانی جمعیت ، در استان ثبت نام کردند

۲ هزار متقاضی دریافت زمین طرح جوانی جمعیت ، در استان ثبت نام کردند

به گزارش خبرگزاری یولن استان سمنان؛ سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان بعد از ظهر سه شنبه ۴ مهرماه ۱۴۰۲ در جشن پویش پیامبر رحمت(ص) ، آیین واگذاری ۲۳۸ قطعه زمین ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان سمنان در محل سالن اجتماعات سرپرست شعب بانک مسکن استان گفت: توجه به جوانی‌ جمعیت و حمایت از خانواده که از دغدغه های مقام معظم رهبری است، در دستور کار دولت سیزدهم قرار داشته و اقدامات در این حوزه با جدیت در حال انجام است.

هاشمی ادامه داد: در نظر گرفتن بسته های تشویقی در راستای فرزند آوری و جوانی جمعیت از سیاست هایی است که در دستور کار قرار دارد و واگذاری زمین‌ رایگان به متقاضیان واجد شرایط در قالب این طرح از جمله بسته های تشویقی است.

استاندار سمنان با بیان اینکه جهاد تبیین در راستای بیان و اطلاع رسانی اقدامات و دستاوردهای صورت‌ گرفته‌ توسط دولت‌ امری ضروری است، خاطر نشان کرد:با اجرای این پویش و واگذاری زمین به متقاضیان، تعداد زمین‌ های تحویل شده در قالب طرح جوانی‌ جمعیت و نهضت ملی مسکن در استان سمنان به بیش از ۵۰۰ قطعه زمین خواهد رسید که انشالله در آینده به تمامی افراد ثبت نامی، زمین‌ اختصاص می یابد.

وی در بخش دیگری از سخنان‌ خود عنوان داشت: استان سمنان آمادگی صد درصد برای تامین زمین رایگان به منظور فرزند آوری و اجرای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده را دارد.

استاندار سمنان در پایان گفت: بانکهای عامل استان باید اولویت‌ پرداخت تسهیلات خود را به طرح‌ نهضت ملی مسکن و جوانی‌ جمعیت‌ و حمایت از خانواده اختصاص دهند

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا