فرهنگ و هنر

۵۰ هزار بسته کتاب به دست مردم رسید/ پرداخت مطالبات ۱۲۵۸ ناشر از نمایشگاه کتاب

۵۰ هزار بسته کتاب به دست مردم رسید/ پرداخت مطالبات ۱۲۵۸ ناشر از نمایشگاه کتاب

به گزارش یولن، محمد خلج، مدیر کمیته مالی و اداری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اعلام کرد تا بعدازظهر روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه، ۵۰ هزار بسته خریداری شده از نمایشگاه مجازی کتاب به مخاطبان تحویل داده شد. 

وی با بیان اینکه این بسته‌ها حاوی آثار هزار و ۲۵۸  ناشر به ارزش ۵۰ میلیارد ریال بوده است افزود: این ۵۰ هزار بسته شامل خریدهایی بود که از روز اول نمایشگاه تا روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه انجام گرفته است.

50 هزار بسته کتاب به دست مردم رسید/ پرداخت مطالبات ۱۲۵۸ ناشر از نمایشگاه کتاب

خلج با تاکید بر اینکه از زمان تحویل بسته‌ها از سوی ناشران به اداره پست، همه مرسوله‌ها با یک کد مشخص شناسنامه‌دار شده و قابل رهگیری هستند افزود: این بسته‌ها لحظه‌ به لحظه رهگیری می‌شوند و به محض آنکه تحویل خریدار شوند، اداره پست از طریق سامانه‌ هوشمند خود این مسأله را به اطلاع ستاد اجرایی نمایشگاه می‌رساند. در ادامه هم ستاد اجرایی نمایشگاه نسبت به تسویه حساب این دسته از ناشران اقدام خواهد کرد. 

مدیر کمیته اداری و مالی نمایشگاه در پایان تاکید کرد: نمایشگاه بنا دارد که در ادامه نیز به همین شکل و به سرعت مطالبات ناشران را تسویه کند. برای نخستین مرتبه است که تسویه حساب ناشران، در طول ایام برگزاری نمایشگاه و قبل اتمام آن انجام می‌گیرد.

 سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم آغاز شده و تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلی امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه https://ketab.ir برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا