کرمان

بی‌مهری ۱۱ ساله برای مسکن مهری‌ها در رفسنجان/دعوت فرمانداری از آقای مدیرعامل

بی‌مهری ۱۱ ساله برای مسکن مهری‌ها در رفسنجان/دعوت فرمانداری از آقای مدیرعامل

یولن_کرمان؛ زهرا بمی: مسکن مهر یکی از طرح‌هایی بود که با همه حرف و حدیث‌هایی که داشت، افراد زیادی در جامعه را خانه‌دار کرد، طرحی که در دولت وقت قرار بود قشر کم درآمد جامعه را زیر چتر خود قرار دهد که صاحب خانه شوند، که رونق هم گرفت و افراد زیادی هم  خانه‌دار شدند.

در رفسنجان هم مسکن مهر رونق چشمگیری داشت و کلیدهای زیادی از خانه‌های مهر به دست صاحبانش سپرده شد.اما در مسیر خانه‌دار شدن مسکن مهری‌ها، بی‌مهری‌هایی هم به برخی مالکان روا داشته شده که پس از ۱۱ سال چشم‌انتظاری بیش از ۷۰ نفر هنوز اندر خم یک کوچه‌اند و به خانه خود نرسیده‌اند.

۱۱ سال به جای مسکن مهر، بی‌مهری‌ دیدیم

یکی از مالکان این خانه‌ها می‌گوید: یازده سال کم نیست، یک عمر است و هنوز منتظریم و هیچ نتیجه‌ای ندیده‌ایم.

وی از حضور در اداره کار، شورای شهر، مسکن و شهرسازی و… یاد کرد که از سوی مسئولان این ادارات قول پیگیری داده شده و افزود: همچنین به همراه چند نفر از افرادی که هنوز خانه خود را تحویل نگرفته‌اند، دست به دامن شهید گمنام شهرک یادگار امام هم شدیم که شاید گشایشی شود و بتوانیم از بی‌خانمانی نجات پیدا کنیم.

این مالک خاطرنشان می‌کند‌: واقعا این بی‌مهری‌ها به حد اعلی رسیده و مدیرعامل شرکت نه‌تنها به ما بلکه باید در پیشگاه خدا جوابگو باشد.

اما پس از چندین بار تماس، در برقراری ارتباط با مدیرعامل شرکت مربوطه موفق نشدیم و به معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رفسنجان مراجعه کردیم.

دعوت از مدیرعامل شرکت به فرمانداری برای پاسخگویی 

مصطفی بخشی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه حق با این مالکان است و باید هرچه سریع‌تر مشکل‌شان حل شود، اظهار کرد: قرار است در هفته جاری مدیرعامل شرکت مربوطه را به فرمانداری دعوت و جلسه ای با وی برگزار کنیم ببینیم مشکل چیست که این همه سال مردم را معطل گذاشته‌اند.

با توجه به اینکه مسکن یکی از مشکلات اساسی خانواده‌هاست و اجاره‌ها سر به فلک کشیده است، انتظار می‌رود پس از سالها انتظار افرادی که با سختی زیاد از سایر مایحتاج خود گذشته‌ و پولی برای خانه‌دار شدن فراهم کرده‌اند، روی خوش مهربانی را ببینند و صاحب خانه شوند.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا