اردبیل

تامین زمین نهضت ملی مسکن در شهرستان‌های استان اردبیل

تامین زمین نهضت ملی مسکن در شهرستان‌های استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری یولن از اردبیل، محبوب حیدری صبح امروز در بازدید از پروژه‌های راه و شهرسازی جنوب استان اظهار کرد: زمین مورد نیاز در همه شهرستان‌های استان برای اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن تامین و در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

وی با اشاره به پروژه نهضت ملی مسکن در شهرستان خلخال، افزود: تا پایان سال جاری عملیات اجرایی ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی به مرحله اجرای فونداسیون و تعدادی نیز به مرحله اسکلت و دیوارچینی خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به احداث ساختمان کتابخانه مرکزی در شهر خلخال، تصریح کرد: برای تکمیل عملیات اجرایی این پروژه به ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

حیدری ادامه داد: متاسفانه تخصیص ۱۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی به این پروژه راه به جایی نخواهد برد.

تکمیل ۲ مجتمع فرهنگی- هنری در کلور و هشتجین

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تکمیل ۲ مجتمع فرهنگی- هنری شهرهای کلور و هشتجین خبر داد.

حیدری بیان کرد: در صورت تخصیص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع استانی به هر کدام از این پروژه‌ها، عملیات اجرایی تا پایان سال جاری تکمیل شده و مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به پروژه اصلی کلور – درام گفت: قطعه ۲ پروژه راه اصلی خلخال – کلور- درام در حال اجراست و پیمانکار پروژه با توجه به دو ترانشه حجیم واقع شده در مسیر، عملیات خاکبرداری، خاکریزی و ابنیه فنی را تا پایان امسال تکمیل خواهد کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل عنوان کرد: تلاش می‌کنیم تا سال آتی زیرسازی و آماده‌سازی بخشی از راه را برای آسفالت فراهم کنیم.

انتهای پیام/۳۷۲۷/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا