کرمان

همسان‌سازی حقوق کلیه بازنشستگان باید عملیاتی و اجرایی شود.

همسان‌سازی حقوق کلیه بازنشستگان باید عملیاتی و اجرایی شود.

به گزارش یولن از کرمان، محمدرضا پورابراهیمی در نشست هم.اندیشی با فرماندهان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در کرمان بیان داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با همه ی دشواری.ها و موانع پیش رو راه خود و مسیر خود را صلابت ادامه خواهد داد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اینکه مشکل دشمنان تنها بحث هسته‌ای ایران نیست، افزود: آنها اساسا با تفکر شیعی و انقلابی و اسلامی مخالف هستند و با سندهای ننگین ۲۰۳۰و سایر ترفندها می‌خواهند جوانان ایران را از اسلام و انقلاب دور کنند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دستاورد سفر آیت‌الله رئیسی به روسیه را بسیار خوب و مفید دانست و افزود: راهکارها و تفاهم‌نامه‌های بسیار خوبی در این سفر عملیاتی و اجرایی شد.

وی با اشاره به عملکرد دولت قبل در تخریب تمام شاخص‌های اقتصادی کشور افزود: امروز با اعلام بانک جهانی نرخ رشد اقتصادی و تراز تجاری ایران مثبت شده و در این راستا درآمد منابع دولت نیز قطعا افزایش می‌یابد.

پورابراهیمی افزود: همسان‌سازی حقوق و دستمزد و افزایش حقوق را در بودجه مد نظر قرار داده‌ایم اما باید قدرت خرید را بالا ببریم چراکه منابع غیر پایدار باعث می‌شود نقدینگی افزایش پیدا کند و تورم هم افزایش می‌یابد و قدرت خرید کاهش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه همسان‌سازی حقوق کلیه بازنشستگان بر اساس قانون برنامه ششم توسعه باید عملیاتی شود، بیان کرد: در این راستا با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا همسان‌سازی حقوق تمام بازنشستگان بر اساس قانون اجرایی شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس بیان کرد: در استان کرمان بستری فراهم شده با مشارکت شرکت‌های بزرگ معدنی از طرح‌های کوچک تا مقیاس بزرگ حمایت شود تا نیازهای تولیدی با کیفیت بالا برای شرکت‌های معدنی در استان تامین شود.

پورابراهیمی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی طرح‌های بزرگ تولیدی و اقتصادی در کرمان افزود: با پیگیری‌های انجام شده کارخانه تولید لاستیک ماشین آلات سنگین معدنی،کارخانه پلاسمای خون، تولید الکترودهای گرافیتی، تولید سلول‌های پنل‌های انرژی خورشیدی، ایجاد بندر خشک و لجستیک جنوب‌شرق، شرکت روکش لاستیک راور، شرکت فولاد راور و ده‌ها طرح دیگر در حال راه‌اندازی است.

وی در ‌پایان افزود: انتقال آب خلیج فارس به کرمان و راور نیز مورد موافقت وزارت نیرو قرار گرفته است و با مشارکت شرکت‌های صنعتی و معدنی استان عملیات اجرایی آن آغاز شده است و آب با کیفیت بالا به کرمان خواهد رسید.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا