اردبیل

همکاری بنیاد برکت گامی مهم برای محرومیت‌زدایی از روستاها است

به گزارش خبرگزاری یولن از اردبیل، سید حامد عاملی شامگاه امروز در نشست با محمود عسکری آزاد، رییس هیأت مدیره‌ بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اظهار کرد: استان اردبیل با وجود ظرفیت‌های انسانی و طبیعی از وضعیت مناسب درآمدی نسبت به متوسط کشور برخوردار نیست.

وی افزود: بر این اساس خواستار کمک ویژه بنیاد برکت ستاد اجرایی حضرت امام(ره) در راستای محرومیت‌زدایی از استان هستیم.

استاندار اردبیل بیان کرد: لازم است اقدامات حمایتی و تسهیلات خوداشتغالی و محرومیت‌زدایی که بنیاد برکت به‌صورت بخشی ارائه می‌دهد، با همکاری مجموعه استانداری و با هماهنگی کارگروه‌های اقتصادی انجام شود.

وی اقدامات حمایتی به واسطه مدیریت استانی را در بهبود وضعیت و حصول مثبت نتایج این حمایت‌ها با اهمیت دانست.

عاملی همچنین به مصوبات سفر ریاست جمهوری در خصوص تبدیل وضعیت ۹۹ مدرسه کانکسی اشاره و اظهار امیدواری کرد با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) این امر ممکن شود.

وی وجود ظرفیت در روستاها و نبود زیرساخت‌های لازم برای اشتغال و بهره‌وری را یادآور شد و گفت: نبود اشتغال و زیرساخت‌ها در روستاها باعث مهاجرفرستی و عواقب بعدی شده که لازم است از ظرفیت‌های بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این راستا و تولید ثروت برای روستاییان استفاده شود.

استاندار اردبیل با بیان مشکلات واحدهای راکد استان خواستار ارائه کمک‌های تسهیلاتی به این واحدها برای فعال‌سازی و رونق تولید شد.

گفتنی است؛ در این دیدار رئیس هیأت مدیره‌ بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اقدامات و تسهیلات ارائه شده در بخش محرومیت‌زدایی و خوداشتغالی روستایی در استان را تشریح کرد.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا