هرمزگان

سرنوشت مالباختگان میناب مال به کجا می‌رسد؟+فیلم

به گزارش یولن از میناب، سال ۱۳۹۳  آقایان (م – ب) و (ع – ت) با تبلیغات گسترده ۸۰۰ دهنه مغازه مجتمع تجاری میناب مال را به پیش فروش رساندند.

در تبلیغات، مدت زمان تحویل هر باب مغازه ۶ ماه ذکر شده بود و هر متر مربع مغازه در این مجتمع از ۳.۵ میلیون تومان الی ۸ میلیون تومان به پیش فروش رسید.

علاوه بر آن در تبلیغات این پروژه وعده وجود شهربازی، سینما، هایپرمارکت و پارکینگ نیز از مواردی بود که سرمایه گذاران را به خود جذب می‌کرد.

 

 

به گفته محمد آفریدونی یکی از خریداران این پروژه، علیرغم اینکه در تبلیغات مدت زمان تحویل ۶ ماه ذکر شده بود اما پس از گذشت ۳ الی ۶ ماه فقط مبایعه نامه خرید مغازه ها به دست خریداران رسید که در آن مدت زمان تحویل بر خلاف تبلیغات این پروژه ۲ سال ذکر شده بود.

وی افزود: حال با گذشت ۸ سال هنوز پروژه تکمیل نشده است و مردم بسیاری گرفتار مانده‌اند و بیش از ۹۰ نفر در پرونده‌ای از (م-ب) شکایت کرده‌اند.

آفریدونی تصریح کرد: بزودی دادگاه رسیدگی به پرونده پروژه میناب مال برگزار خواهد شد که از دستگاه قضایی خواستار تسریع در روند رسیدگی به این پرونده را داریم چرا که دهها مالباخته این پروژه که زندگی خود را به امید یافتن سودی در این پروژه از دست داده‌اند، فقط چشم انتظار اقدام دستگاه قضایی هستند.

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا