سلامت

هر جا مدیران فعل «ما می‌توانیم» را صرف کردند، موفقیت حاصل شد

هر جا مدیران فعل «ما می‌توانیم» را صرف کردند، موفقیت حاصل شد

به گزارش خبرنگار یولن، سیدعلی مهاجر روز سه‌شنبه در همایش جهاد تبیین و تکریم از مدافعان سلامت بیمارستان خاتم‌الانبیاء گنبدکاووس  با قدردانی از تلاش‌های قریب به سه سال مجموعه کادر درمان، پرستاران و خیروهای خدماتی مراکز درمانی استان در درمان و مراقب از مبتلایان به بیماری کرونا، تصریح کرد: مدافعان سلامت به حق، نماد راستین ایثارگری و خدمت به مردم هستند.

وی یادآور شد: در شرایطی که افراد جامعه و خانواده‌ها به سبب همه گیری ویروس منحوس و مرگبار کرونا از یکدیگر فاصله می‌گرفتند اما مدافعان سلامت ما ایثارگرانه جان شیرین خود را کف دست گرفتند و در کنار مردم و بیماران ماندند و به درمان آنها کمک کردند.

وی با تجلیل از این اقدام دلسوزانه مدافعان سلامت و بابیان اینکه جامعه قدردان تلاش این قشر است، افزود: بدون تردید ثواب فعالیت در بخش درمان و سلامت جامعه که فعالیتی چند وجهی (ایثارگری و نجات بیمار) است، در آموزه‌های دینی ما چند برابر می‌باشد.

مهاجر به مساله جهاد تبیین مدنظر رهبر معظم انقلاب هم اشاره کرد و با تاکید بر اینکه همه افراد جامعه در هر پست، مقام و حرفه‌ای که مشغول کار هستند، باید تبیین‌گر باشند، اضافه کرد: مدافعان سلامت هم در این بخش باید از پیشگامان جهاد تبیین باشند زیرا جایگاه ویژه‌ای در نزد جامعه دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان ادامه داد: امروز دشمنان قسم خورده انقلاب با ترفندها و توطئه‌های مختلف و با تبلیغات و القائات دروغین به دنبال ناامید و بی‌انگیزه کردن مردم بویژه نسل جوان نسبت به آینده کشور هستند.

وی افزود: بدون اغراق و تردید انقلاب اسلامی طی ۴۳ سال گذشته دستاوردها و موفقیت‌های خوبی در بخش‌های گوناگون داشته است که باید برای مردم بالاخص نسل جوان به درستی تبیین شود.

حضور مدیران کم کار، نالایق و نفوذی در بدنه دولت‌ها علت برخی کمبودها و کاستی‌ها بوده است

مهاجر اضافه کرد: البته برخی کمبودها و کاستی‌هایی هم در این مدت داشته‌ایم که علت اصلی آن حضور مدیران کم کار، نالایق و نفوذی در بدنه دولت‌ها و کم‌توجهی آنها به عملیاتی کردن سیاست‌های کلان کشور که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ می‌شود، بوده است.

وی تصریح کرد: در ۴۳ سال گذشته هر جا که مدیران دلسوز و مردمی پای کار آمدند و فعل «ما می‌توانیم» را صرف کردند، موفقیت حاصل شد و هرجا مدیران کم کاری کردند و یا نفوذی دشمن از آب درآمدند، کارها پیش نرفت و آسیب دیدیم.

هر جا مدیران فعل «ما می‌توانیم» را صرف کردند، موفقیت حاصل شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان همچنین به برخی توطئه‌ها و سنگ‌اندازی‌های دشمنان در مسیر انقلاب اسلامی و ملت ایران طی ۴۳ سال گذشته اشاره کرد و گفت: دشمن از یک طرف ما را از واردات کالاهای حیاتی مانند دارو و تجهیزات پزشکی محروم می‌کند اما از طرف دیگر واردات آخرین مدل‌ گوشی‌های تلفن همراه، موادمخدر، مشروبات الکلی، اسلحه و مهمات را آزاد می‌گذارد تا مردم و جوانان ما دچار آسیب شوند.

مهاجر گفت: اینکه دشمن از اغتشاشات و آسیب زدن به اموال عمومی توسط برخی افراد فریب خورده در ایران حمایت می‌کند اما انجام همین اقدامات در کشور خودشان جرم بوده و از ۱۰ تا ۲۰ سال زندانی دارد، نشان از عمق کینه و عداوت آنها نسبت به انقلاب اسلامی و پیشرفت‌های آن در حوزه‌های مختلف است.

دشمنان نمی‌خواهند ایران پیشرفته، الگوی دیگر کشورهای مظلوم و مسلمان شود

وی افزود: دشمنان نمی‌خواهند ایران پیشرفته، الگوی دیگر کشورهای مظلوم و مسلمان شود و به همین جهت با توطئه‌های مختلف در مسیر پیشرفت ایران اسلامی سنگ‌اندازی می‌کنند.

مهاجر همچنین گفت: مجموعه مدیران گلستان بالاخص استاندار با روحیه جهادی و شبانه‌روزی برای رفع عقب‌ماندگی‌های زیرساختی استان در بخش‌های مختلف و ارتقای درآمد سرانه مردم این استان شمالی تلاش می‌کنند.

رمضانعلی زنگانه رییس بیمارستان خاتم الانبیا گنبدکاووس هم در این مراسم که مدیرکل درمان گلستان هم حضور داشت، با قدردانی از تلاش همکاران خود در این مرکز درمانی گفت: بیمارستان خاتم‌الانبیا این شهرستان که وابسته به سازمان تامین اجتماعی است، از برترین مراکز درمانی استان است.

شهرستان ۴۱۱ هزار نفری گنبدکاووس در شرق استان گلستان واقع است.

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا